Визначено переможців ХІІ Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2020»

опубліковано 17.11.2020 13:37

З 22 березня по 1 жовтня тривав ХІІ Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра – 2020» під гаслом «Клімат змінюється – Дністер завжди з нами!».
 
Вже понад 10 років талановита молодь із басейну Дністра не лише на території України, а й Республіки Молдова бере участь у Міжнародному басейновому конкурсі. Конкурс відбувається за підтримки проєкту Глобального екологічного фонду (ГЕФ) «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства водних ресурсів України.
 
Втім, цього року карантинні заходи внесли свої корективи у планування подій та формат їх проведення. Визначення переможців відбувалося у режимі online. Українська і Молдовська Сторони самостійно визначили переможців у кожній з номінацій серед учасників з їхніх держав.
 
Особливістю конкурсу є те, що він відображає співробітництво між Молдовою і Україною заради збереження Дністра і наочно демонструє одне з фундаментальних вимог Європейського Союзу до водної політики - дотримання басейнового принципу в управлінні водними ресурсами.
 
Загалом у 2020 році від України в конкурсі взяли участь 162 учасники. Призерами в представлених номінаціях стали 26 конкурсантів.
 
За активну участь у проведенні просвітницької діяльності щодо збереження та популяризації водних ресурсів і природи Дністра, його приток конкурсне журі визначили переможців конкурсу «Барви Дністра - 2020» в наступних номінаціях:
  • «Малюнок»;
  • «Фоторобота»;
  • «Відеофільм, слайд-шоу»;
  • «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
  • «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».
 
До участі у конкурсі «Барви Дністра» долучились учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької областей, а також Республіки Молдова.
 
Ще раз щиро вітаємо талановитих учасників та переможців конкурсу та пропонуємо переглянути роботи https://www.davr.gov.ua/fls18/barvy.pdf