Новини

23.06.2021 15:23

Попередження про підвищення рівнів води

У другiй половинi доби 23 червня, в мiсцях проходження сильних злив на малих річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0,5-1,0 м над поточними рівнями, формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених мiсць населених пунктів, можливе утворення невеликих селевих потоків (І рiвень небезпеки - жовтий).
Детальніше
news
23.06.2021 13:09

Актуально про роботу басейнової ради річки Прип’ять

23 червня у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання басейнової ради річки Прип’ять під головуванням заступника голови басейнової ради Василя Азими.   Члени ради заслухали інформацію про вплив роботи суб’єктів господарювання, які  надають послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, на екологічний стан річок та основних забруднювачів в суббасейні Прип’яті. Одноголосно
Детальніше
news
23.06.2021 09:18

З Днем державної служби України!

Вітаємо усіх, хто щоденно своєю працею долучається до розбудови незалежної, демократичної, суверенної України! З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРЇНИ!
Детальніше
news
22.06.2021 16:55

Продовжуємо підвищувати рівень компетентності з охорони праці

Тривають онлайн-перевірки знань із охорони праці у водогосподарських організаціях Держводагентства.   Зокрема, 16 червня 2021 року галузева комісія Держводагентства в режимі онлайн провела чергову перевірку знань з питань охорони праці серед водогосподарників Харківщини, Одещини, Київщини, за результатами якої близько 30 посадових осіб водної галузі отримають посвідчення встановленого зразка.  
Детальніше
news
22.06.2021 14:45

Валентин Шліхта: Необхідно популяризувати спеціальності, споріднені з водним господарством

Напередодні старту вступної кампанії 2021 року Голова Держводагентства вкотре наголосив на важливості популяризації спеціальностей, споріднених з водним господарством.   «Для нас дуже важливою є робота зі  студентами та молодими науковцями. Необхідно популяризувати спеціальності, споріднені з водним господарством.   Сьогодні багато навчальних закладів перейшли на підготовку модних професій – м
Детальніше
news