Продовжуємо впроваджувати електронний документообіг у водогосподарських організаціях

опубліковано 16.11.2020 17:31

Фахівці Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області пройшли курс онлайн навчання для старту роботи в системі електронного документообігу.

Підготовчі роботи та технічні налаштування завершено, персонал отримав необхідні практичні знання для початку автоматизації діловодних процесів.

Перехід від паперових до електронних документів – це економія паперу, швидкість, зручність, можливість готувати, коригувати, погоджувати, підписувати документи дистанційно, контролювати виконання – і це лише частина переваг електронного документообігу.

Цьогорічна дистанційна робота в умовах карантину на практиці підтвердила необхідність подальшого розвитку та впровадження інформаційних технологій, які не тільки оптимізують частину робочих процесів, а й покращують їх якість.

Нагадаємо, що Держводагентство почало перехід на електронний документообіг з 2017 року. Станом на сьогодні вже запроваджено автоматизовані діловодні процеси в апараті Держводагентства, територіальних органах Агентства, Деснянському БУВР, Дністровському БУВР, БУВР річок Пруту та Сірету і БУВР нижнього Дніпра. І вже повноцінним учасником до цього списку увійшов РОВР у Кіровоградській області.

 

Далі буде.

Слідкуйте за нашими новинами.