Удосконалення системи управління якістю

опубліковано 10.09.2021 14:04

Відбулось підсумкове засідання робочої групи з питання проведення обстеження системи управління якістю Держводагентства під головуванням керівника робочої групи, головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Департаменту економіки та фінансів Віталія Жука. У засіданні також взяли участь члени робочої групи: Олена Стрелець, Людмила Бахмачук та Сергій Ткачук.
 
Учасники засідання підбили підсумки остаточної оцінки обстеження, проведеного членами робочої групи разом із самостійними структурними підрозділами апарату Держводагентства, за кожним підкритерієм. При цьому визначили, що потребують удосконалення процеси, пов’язані з аналізом потреб і очікувань суспільства, підвищення ефективності публічних послуг, мотиваційних заходів та залучення працівників і заінтересованих сторін до генерування ідей та інноваційних заходів, покращення особистого і професійного розвитку, запровадження інформування працівників та забезпечення співпраці з громадськістю і зацікавленими цільовими групами з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, цифрової трансформації та загальних європейських і міжнародних програм. 
 
Під час обговорення члени робочої групи розглянули виявлені невідповідності і прогалини, виявили пріоритетні для удосконалення процеси (такі, що набрали середню або найменшу кількість балів) та запропонували коригуючі заходи, спрямовані на покращення процесів.
 
За результатами узагальнення підготовлено Звіт відповідно до Методичних рекомендацій Національного агентства України з питань державної служби та проєкт Плану дій з удосконалення системи управління якістю Держводагентства.