Держводагентство активізувало процес погашення заборгованості із виплати зарплат на підпорядкованих ДП

опубліковано 13.09.2021 10:06

На державних підприємствах, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів України, активізовано роботу з погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. Про це йшлося на онлайн-нараді під головуванням заступниці Голови Агентства Тетяни Базанової з керівниками ДП Держводагентства.
 
«Питання погашення боргів із заробітних плат перебуває на постійному контролі керівництва Агентства та регулярно розглядається на рівні Уряду», – наголосила Тетяна Базанова.
 
Під час наради керівники державних підприємств, що належать до сфери управління Держводагентства, доповіли про стан заборгованості на зазначених підприємствах та надали своє бачення, яким чином у найкоротші терміни з найбільшою ефективністю можна погасити фактичну заборгованість із заробітної плати. Зазначимо, що чотири підприємства перебувають у стані ліквідації.
 
На двох державних підприємствах Держводагентства наразі триває поступове системне зменшення заборгованості із виплати заробітної плати. Зокрема про позитивні тенденції прозвітували керівники ДП «Укрводсервіс» та ДП «Проектно-вишукувальний інститут «Запоріждіпроводгосп».
 
За результатами наради Тетяна Базанова доручила керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Держводагентства, у визначені строки напрацювати графіки та плани заходів щодо ефективного погашення фактичної заборгованості із заробітної плати у найкоротші терміни, а також надавати щотижневий звіт про стан їх виконання.
 
«Необхідно системно підходити до розв’язання цієї проблеми та розробити детальні плани заходів з погашення такої заборгованості із урахуванням специфіки роботи кожного підприємства», – резюмувала головуюча.