18.04.2019 08:22
 Версія для друку

Що уже зроблено? Над чим працюємо сьогодні та що маємо зробити завтра?

news-image

Такі настанови 17 квітня у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства давала Голова Держводагентства – Ірина Овчаренко водникам з усіх куточків України.

Зокрема, Ірина Овчаренко детально окреслила основні аспекти регіонального менеджменту у водному секторі та головні завдання, які стоять перед фахівцями, що працюють у таких напрямках, як моніторинг вод, обслуговування інфраструктури чи безпосередньо взаємодіють і сприяють роботі басейнових рад.

Окремо, Голова Держводагентства акцентувала увагу присутніх на проблемних питаннях функціонування інженерної інфраструктури, її модернізації та переформатування, відсутності стабільного попиту на гідротехнічну меліорацію; вартості послуг, що надаються та потребі нагального законодавчого врегулювання мотивації для водокористувачів.

«Ми всі маємо активно долучатися до роботи і лише спільними зусиллями зможемо збудувати нову – європейську систему управління водними ресурсами за басейновим принципом в Україні», - зазначила Ірина Овчаренко, завершуючи свій мотивуючий спіч для фахівців галузі.