13.06.2019 14:13
 Версія для друку

Протокол XVII наради Уповноважених Урядів України та Республіки Молдова підписано

news-image
Раді повідомити, що сьогодні, 12 червня 2019 року, у м. Яремче підписано протокол XVII наради Уповноважених Урядів України та Республіки Молдова у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова.
Коротко про подію:
Водники України та Республіки Молдова домовилися про подальшу співпрацю, а саме стосовно спільного проведення екологічних акцій, зокрема Міжнародного Дня Дністра та Дня Дунаю, підготовку планів управління басейном річок Причорномор’я, суббасейном нижнього Дунаю та суббасейну Пруту тощо.
Обговорили виконання рішень XVI наради Уповноважених Урядів (м. Костешть, Республіка Молдова), звіти керівників робочих груп за 2018-2019 роки, проблеми Кучурганського водосховища.
Проаналізували шляхи узгодження умов проведення еколого-репродукційного попуску з Дністровського водосховища і домовилися напрацювати покращену модель його проведення.
Крім того, визначилися із планами подальшої співпраці обох Сторін і окреслили основні завдання, які мають бути виконані до наступного засідання Уповноважених Урядів України та Республіки Молдова.
Також узгодили оптимізацію робочих груп та їх складу.