Про роботу з інформаційними запитами у серпні 2020 року

опубліковано 01.09.2020 19:11

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 25 запитів на отримання публічної інформації.

З них 13 запитів надійшли від громадян, 6 – від юридичних осіб, 6 – від ЗМІ.

Із загальної кількості 8 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 15 – отримано електронною поштою, 2 – за допомогою поштового зв’язку.

17 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 8 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 5, Державна служба геології та надр України – 2, Львівська обласна державна адміністрація – 1).

Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, що стосувалися водних об’єктів України, зокрема, у переважній більшості запитів порушувалися питання щодо видачі дозволів на спецводокористування. Також у частині запитів дописувачі зверталися з проханням про надання інформації стосовно р. Оріль, щодо водойми, яка знаходиться в межах с. Підгірці, щодо можливих джерел  живлення озера Синє та ін.

Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.