Оновлений склад громадської ради при Держводагентстві – старт

опубліковано 13.12.2019 08:42

12 грудня 2019 року громадська рада при Держводагентстві провела своє перше робоче засідання.
Розпочав захід голова громадської ради Ігор Брагінець із узгодження пропозицій до Положення про громадську раду при Держводагентстві та обговорення плану діяльності громадської ради у 2020 році.
Начальником управління комунікацій з громадськістю Держводагентства  Вітою Ковтуненко представлено присутнім проєкт орієнтовного плану проведення Держводагентством консультацій з громадськістю у 2020 році.
«Забруднювач має платити більше», - таким меседжем акцентував увагу присутніх Валерій Бабчук заступник директора департаменту водного менеджменту Держводагентства. Зокрема, представив громадськості законопроєкт, розроблений Держводагентством, «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання зменшення скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти».
Проєкт нормативно-правового акта розроблений з метою досягнення покращення якості водних ресурсів шляхом повного поступового припинення скидання у водні об’єкти неочищених та недостатньо очищених стічних вод.
Варто зазначити, що у цілому громадськістю підтримано законопроєкт, за умови внесення деяких коректив, зокрема зменшення строків впровадження норм законопроекту з 10 до 5 років.
Із пропозицією про визначення 2020 року – Роком життєдайної води в Україні, виступив голова правління ГО «Національна природоохоронна агенція в Івано-Франківській області» Василь Розметанюк. Присутніми одностайно було підтримано цю пропозицію та вирішено звернутися до Уряду з відповідною ініціативою.