11-12 грудня 2019 року триває візит української делегації, що представляє водні інтереси України, до румунського міста Сучава

опубліковано 11.12.2019 14:08

Заходи відбуваються у рамках XI наради Уповноважених з реалізації Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, підписаної в м. Галац 30 вересня 1997 року.
Зокрема, сьогодні українські фахівці водної сфери обговорили із румунськими водниками стан впровадження Регламентів співробітництва по гідрографічних басейнах. А саме, уповноваженими було проаналізовано стан виконання Регламентів за період 2016, 2017, 2018, 2019 років у рамках Робочих груп.
Крім того, розглянули стан існуючих гідротехнічних робіт, в стадії виконання та запропонованих для проєктування, та затвердили Регламенти обміну метеорологічними та гідрологічними даними між Румунією та Україною та українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках тощо.
Нарада триває.