На берегах річки Здвиж екоактивісти разом з водниками висадили дерева

опубліковано 26.10.2020 17:29

Минулі вихідні для річки Здвиж стали знаковими, адже екоактивісти Київщини висадили на її берегах 650 дерев. І це лише за 4,5 години. Майже на 2 км берегу річки у районі села Феневичі Іванківського району вже звикають до природніх умов верби, вільха та глід.
 
Висадка дерев відбувалася в рамках пілотного проєкту з відновлення природної деревної рослинності уздовж річок для створення оптимальних умов екосистем навколо водойм, організованого громадською організацією «Мільйон дерев» у рамках Всеукраїнського соціального проєкту «Мільйон Дерев за два роки» https://www.facebook.com/millionderev
 
Мета проєкту - ефективно сприяти відновленню малих річок за допомогою створення штучних насаджень природних видів деревних рослин та кущів уздовж берегів малих річок та у їх заплавах. Це дасть можливість захистити берег від розмивання, ерозії та обміління, затримати потрапляння стоків шкідливих речовин у водойми.
 
Це гарний приклад турботи про довкілля не тільки сьогодні, а і про його майбутнє завтра!
 
Долучайтеся, не будьте байдужими! Майбутнє залежить від дій кожного з нас!
 
Слідкуйте за нашими новинами на ФБ. Коли дерева підростуть, ми викладемо фотозвіт про річку Здвиж разом з природною деревною рослинністю.