Держводагентство інформує громадськість про проблемні водні питання

опубліковано 23.10.2020 16:21

Сьогодні Голова Держводагентства Валентин Шліхта надав коментар кореспонденту «Студії 1+1» щодо проблемних водних питань, які цікавлять широке коло наших громадян.

Зокрема, Голова Держводагентства мовою професійного водника розповів про маловоддя та проблеми, що з ним пов’язані, забруднення річок нітратами, фосфатами та іншими небезпечними речовинами. Окремо зупинявся на забрудненні водойм пластиковими виробами, що становить реальну загрозу сучасності для всіх водних об’єктів.

Як приклад людської недбалості, детально розглядали проблеми водозабезпечення міста Єланець, що на Миколаївщині. Валентин Шліхта представив можливі шляхи вирішення цієї проблеми, за умови детальних наукових розрахунків та відпрацьованих інженерних рішень.

Разом з тим, зазначив, що на виправлення помилок, допущених понад 20 років тому, тепер потрібні значні фінансові ресурси, але головне у цій ситуації, що від чиїхось невдалих рішень страждають люди. Тому вирішувати проблеми забезпечення сільських населених пунктів, що користуються привізною водою, потрібно комплексно, адже ця проблема носить загальноукраїнський характер.

Про це та інше ви згодом дізнаєтеся на телеканалі «1+1».

Слідкуйте за нашими новинами, будьте в курсі подій, що відбуваються у галузі водного господарства.