Дайджест просвітницьких заходів водогосподарських організацій до Дня води 2021

опубліковано 24.03.2021 09:08

Водогосподарські організації Державного агентства водних ресурсів України активно долучились до відзначення Всесвітнього дня води. Серед безлічі заходів (які проводились з дотриманням суворих карантинних обмежень або ж онлайн) особливу увагу приділили просвітницькій роботі. 
 
Протягом минулого навчального тижня фахівці Агентства та його підвідомчих організацій поспілкувались зі студентами вищих навчальних закладів, провели кілька тематичних уроків для школярів та поділилися цікавинками про воду з малюками у дитсадках. 
 
Пропонуємо вашій увазі дайджест просвітницьких заходів водогосподарських організацій до Дня води 2021:
 
Фахівці Деснянського басейнового управління водними ресурсами поспілкувались  зі студентами Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка і Національного університету «Чернігівська політехніка» й провели їм екскурсію лабораторією моніторингу вод та ґрунтів Деснянського БУВР, під час якої усі охочі могли провести досліди зі зразками води під наглядом фахівців управління. 
 
Працівники Скадовської ЕД БУВР нижнього Дніпра поспілкувалися на тему цінності води з малюками у місцевому дитсадку й подивились разом з ними відеоролик «Забруднення світового океану» та мультфільм «Вода-мадрівниця». 
 
Також за ініціативою фахівців БУВРу нижнього Дніпра старшокласники однієї з Херсонських шкіл провели інтерактивну бесіду «Вода — джерело життя» з учнями третього класу та розробили пам’ятку з корисними порадами «Як зберегти воду».
 
Працівники Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області провели низку пізнавальних уроків на тему «Цінність води для кожного з нас» у місцевих школах. 
 
Фахівці управління Північно-Кримського каналу провели оглядові екскурсії учням молодших класів Галереєю історії Управління Північно-Кримського каналу, розповіли школярам про штучну ріку, яка бере свій початок з Дніпра та показали колекцію старих знарядь праці.
 
Це лише частина проведених заходів до Всесвітнього дня води. Охопити все одним текстом практично неможливо. Більше цікавих новин про відзначення Дня води читайте на сайтах водогосподарських організацій.