28 квітня – День охорони праці

опубліковано 28.04.2020 10:08

День охорони праці: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Цього року 28 квітня – День охорони праці, за ініціативи Міжнародної організації праці, відзначається саме під таким гаслом.

Держводагентство турбується про життя, здоров’я та створення належних умов праці для своєї команди фахівців. Саме тому в умовах глобальної епідемії коронавірусу ми намагаємося створити для водників якомога безпечні умови праці.

Так, для тих, хто може працювати віддалено, запроваджено дистанційний режим роботи.

Але для більшості спеціалістів водної сфери неможливо забезпечити дистанційний режим роботи під час карантину. Це ті, хто обслуговує гідротехнічну інфраструктуру, працює у лабораторіях моніторингу якості вод та частина співробітників офісів, які мають працювати на місцях, щоб населення та сектори української економіки були забезпечені водними ресурсами.

Для нас наші фахівці дуже важливі і для захисту та збереження життя та здоров’я працівників Держводагентство намагається забезпечити  усім необхідним наші цінні кадри, тому інструктаж про роботу під час коронавірусу, фізичне та соціальне дистанціювання, маска, дезінфектор – головні правила роботи для наших водників сьогодні.

Крім того, пропонуємо переглянути інформаційні матеріали щодо відзначення в Україні Дня охорони праці – 2020, запропоновані Державною службою України з питань праці:

 

https://cutt.ly/1ysrW9D

https://cutt.ly/FysrRcp

https://cutt.ly/9ysrToV