Завершено відновлення 3 об'єктів, пошкоджених червневою стихією 2020 року на території Івано-Франківської області

опубліковано 25.11.2020 14:41

На сьогодні вже закінчено відновлення 3 пошкоджених протипаводкових об’єктів, які перебувають на балансі Дністровського басейнового управління водних ресурсів.
 
За рахунок коштів резервного фонду бюджету, які були виділені відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в червні 2020 року», відновлено дамбу на р. Прут у с. Заболотів Снятинського району, берегоукріплення на р. Рибниця в с. Смодна Косівського району та берегоукріплення на р. Бистриця Солотвинська в с. Старий Лисець Тисменицького району.
 
У цілому, відповідно до вказаного розпорядження, на території Івано-Франківської області до кінця року має бути відновлено 9 пошкоджених протипаводкових об’єктів.
 
Проведення зазначених відновлювальних робіт дасть змогу у майбутньому захистити населені пункти від шкідливої дії паводкових вод та допоможе протистояти руйнівним ударам стихії.