Оптимізація структури водогосподарських організацій проходить під пильним контролем Голови Агентства

опубліковано 23.11.2020 12:30

Під головуванням Голови Держводагентства Валентина Шліхти продовжується робота з керівниками водогосподарських організацій щодо розгляду та оптимізації штатних розписів організацій на 2021 рік.

У ході обговорення основна увага приділяється питанням розмежування функцій держави, реалізація яких покладена на водогосподарські організації, від виконання господарських функцій з надання платних послуг, зменшення кількості адміністративно-управлінського персоналу шляхом автоматизації та оптимізації управлінських процесів.

Саме на необхідності залучення водогосподарських організацій в особі їх керівників до прийняття необхідних управлінських рішень на місцях було наголошено під час чергової наради, яка відбулась 19 листопада, за участі керівництва БУВР Прип’яті та Управління каналів річки Інгулець.

«У результаті оптимізації структури маємо підвищити ефективність роботи водогосподарської галузі, підняти престижність праці водників, забезпечити ефективне та прозоре використання бюджетних коштів, а також збільшити рівень заробітної плати працівників галузі» - зазначив Валентин Шліхта.

Планується до кінця грудня поточного року опрацювати та затвердити штатні розписи на 2021 рік всіх водогосподарських організацій галузі.