Виконувач обов’язків Голови Держводагентства Павло Гвозденко взяв участь у засіданні Комітету з питань бюджету Верховної Ради України

опубліковано 29.09.2016 09:54

29 вересня 2016 року виконувач обов’язків Голови Держводагентства Павло Гвозденко взяв участь у засіданні Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. Під час засідання, зокрема, розглядалися показники проекту Державного бюджету України на 2017 рік за бюджетними програмами, відповідальним виконавцем яких є Держводагентство. Павло Гвозденко проінформував присутніх про завдання, які вцілому стоять перед водогосподарським комплексом України у наступному році. Акцентував увагу на основних напрямах діяльності, які потребують додаткової фінансової підтримки з державного бюджету.
Зокрема, виконувач обов’язків Голови зазначив: «Агентство активно працює над пошуком шляхів оптимізації видатків, а саме: впровадження енергозберігаючих технологій із залученням заходів з енергосервісу. Спільно з Мінекономрозвитку проводиться робота щодо впровадження інвестиційних проектів у галузі. Не менш важливими питаннями залишаються відновлення виробничих фондів, які відпрацювали понад 50 років, відновлення фінансування протипаводкового будівництва, на яке проектом державного бюджету у 2017 році кошти не передбачені, відновлення бюджетних програм спрямованих на реконструкцію зрошувальних, осушувальних та дренажних систем, а також першочергове водопостачання сільських населених пунктів, що користуються привізною, або неякісною водою». У ході обговорення народними депутатами внесено ряд пропозицій щодо покращення фінансового забезпечення для ефективності роботи галузі, які будуть враховані у висновках Комітету до проекту Державного бюджету України на 2017 рік.