Водогосподарниками впроваджуються заходи з енергозбереження

опубліковано 16.09.2016 12:51

15-16 вересня 2016 року начальником упрексплуатації Держводагентства Вячеслав Розгон на базі водогосподарських організацій Запорізької області проведено нараду-семінар з енергозбереження та водообліку на тему: «Актуальні питання підвищення технічного рівня експлуатації водогосподарських систем, впровадження енергозберігаючих технологій та удосконалення водообліку», відповідно до плану заходів Держводагентства на 2016 рік.
Метою проведення наради є визначення пріоритетних напрямків та обмін досвідом роботи підрозділів служб експлуатації басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів щодо удосконалення заходів з енергозбереження та водообліку на меліоративних системах, підвищення рівня інженерного забезпечення функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу, раціонального використання водних ресурсів, експлуатаційної надійності водогосподарських систем.
Зокрема, було проведено практичну оглядову частину заходу з демонстрацією водогосподарських об’єктів Якимівського та Мелітопольського міжрайонних управлінь водного господарства.
Під час пленарної частини розглядалося практичне застосування заходів щодо удосконалення енергозбереження та системи водообліку. Зокрема, було закцентовано увагу на необхідності оновлення метрологічного обладнання та застосування сучасних приладів водообліку.
У зазначеному заході взяли участь фахівці Держводагентства, заступники начальників з питань експлуатації, головні енергетики та фахівці з водообліку управлінь каналів, басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, а також представники вітчизняних виробників, які виробляють прилади, що застосовуються при виконанні заходів з енергозбереження.