16.07.2019 16:08
 Версія для друку

Водний сектор: зміна шаблонів, жінок-керівників стає більше

news-image
Здавалося б, що водогосподарник абсолютно не жіноча професія, але серед водників багато жінок. І от сьогодні перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв представив колективу Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області нового керівника Катерину Гайдук, яка має освіту за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій». Вона як професіонал, гарний фахівець майже усе своє професійне життя присвятила водному сектору.
Михайло Хорєв подякував за плідну роботу попереднього керівника Ігоря Житомирського.
Катерині Гайдук побажав конструктивної роботи, вміння поєднати прагнення до змін з творчим підходом до вирішення завдань, які стоять на часі перед галуззю.
«Легких часів не буває, але треба змінюватись для майбутнього, в разі необхідності допоможемо порадою, досвідом, який маємо щодо створення умов для подальшого розвитку організації», - зазначив Михайло Хорєв.
Вітаємо Катерину Гайдук із призначенням на посаду, бажаємо невичерпної енергії, успіхів у впровадженні інновацій, нової філософії управління водними ресурсами та гуртування навколо себе команди однодумців-водників, які ефективно впроваджуватимуть у життя нові принципи управління водними ресурсами.