Е-дозвіл – від дати запуску порталу видано вже понад 1700 дозволів

опубліковано 16.07.2019 13:46

 
Минуло майже чотири місяці від 22 березня 2019 року, як Державне агентство водних ресурсів спільно з Державним агентством з питань електронного урядування, а також – проєктом USAID/UKaid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» і Фондом Східна Європа презентували нову електронну послугу.
Ця послуга дозволяє усім без винятку оформити дозвіл на спецводокористування онлайн. І це значно спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу.
Завдяки електронному сервісу можна:
  • зекономити час;
  • забезпечити більшу прозорість процесу розгляду заявки;
  • уникнути помилок у заяві завдяки автоматичному розрахунку та наявності онлайн-довідників;
  • покращити співпрацю з проєктними організаціями, надавши їм дистанційний доступ до заявки.
За період роботи порталу вже видано 1783 дозволи на спецводокористування через портал електронних послуг Держводагентства.
Одночасно, лише 207 водокористувачів із часу запуску порталу скористалися можливістю подати документи на оформлення дозволу онлайн, інші подавали через ЦНАПИ. Але процес розвитку електронних сервісів в Україні вже не зупинити, і маємо надію на те, що водокористувачі розширюватимуть довіру до електронних сервісів, зокрема до оформлення дозволу на спецводокористування онлайн.
Припускаємо, що за три-п’ять років принаймні 80% усіх водокористувачів користуватимуться саме електронною послугою.
Оформити дозвіл на спецводокористування онлайн можна за посиланням: e-services.davr.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги».