Вода не чекатиме на карантині

опубліковано 31.03.2020 19:01

Ми чітко це розуміємо, тому у Держводагентстві триває активна робота із узгодження режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем на весняно-літній період 2020 року.
Враховуючи невтішні гідрологічні прогнози Укргідрометцентру, водникам важливо створити запаси води у водосховищах комплексного призначення для забезпечення водоспоживачів водними ресурсами у весняно-літній період.
Так, у березні за допомогою skype-зв’язку відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у районі басейну річок Приазов’я на весняно-літній період 2020 року.
Зважаючи на водогосподарську обстановку в районі басейну річок Приазов’я, гідрологічний прогноз та з метою створення необхідних у маловодний період року запасів води, комісія узгодила оптимальні режими роботи водосховищ на весняно-літній період 2020 року.
Старо-Кримське водосховище працюватиме в режимі підтримання об’ємів наповнення, залежно від об’ємів забору води для водозабезпечення м. Маріуполь у межах встановлених лімітів із забезпеченням скидних витрат не нижче екологічних (0,1 м3/с).
Павлопільське водосховище працюватиме із забезпеченням скидних витрат у нижній б’єф не менше ніж 4 м3/с для сталої роботи нижче розташованих руслових поверхневих водозаборів.
Бердянське водосховище – працюватиме на притокових витратах, відповідно до потреб водокористувачів м. Бердянськ.
Фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я забезпечуватиме контроль за дотриманням режимів роботи Бердянського, Старо-Кримського, Павлопільського водосховищ та виконання рекомендацій Міжвідомчої комісії.