Відвертий діалог – запорука ефективних управлінських рішень

опубліковано 07.09.2020 16:08

У форматі круглого столу відбулася зустріч голів Держводагентства та Профспілки працівників агропромислового комплексу України з колективами та профспілками міжрайонних управлінь водного господарства.
Голова Держводагентства Валентин Шліхта, звернувшись до присутніх, зазначив:
«Наявність протиріч – це об’єктивний процес. Будь-яке протиріччя може бути вирішене шляхом пошуку компромісів. І компромісні рішення не повинні прийматися в односторонньому порядку. Саме тому ми сьогодні зібралися, разом з профспілками, щоб отримати зворотній зв'язок і вибудувати наші відносини у форматі конструктивного діалогу. Підвищення економічної ефективності має відбуватись з урахуванням соціальної відповідальності перед багатотисячним колективом водної галузі».
Роз’яснюючи сутність реформи водогосподарської галузі, Голова Агентства акцентував:
«Водогосподарська галузь потребує реформування і це реалії сьогодення. Відповідно до Плану імплементації Водної Рамкової Директиви ЄС Держводагентством вже здійснюється реформування за двома напрямами: перехід до інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом і розмежування управління водними ресурсами та управління інфраструктурою.
Одна з основних цілей реформування – це забезпечення «доброго» стану вод як за кількісними, так і за якісними показниками. І основна сутність реформування полягає не у скороченні працівників, а у запровадженні реального інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом».
Разом з тим, Голова зазначив, що готовий до впровадження компромісних рішень, при наявності аргументованих та професійних пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності галузі. Тому керівник Агентства запропонував присутнім бути відвертими і надавати достовірну інформацію про діяльність нижчої ланки водної сфери.
Вислухавши думки один одного, учасники круглого столу одностайно прийняли спільну резолюцію.
 
Детальніше:
Круглий стіл «Соціально-економічний захист працюючих Держводагентства при оптимізації водогосподарських організацій» відбувся 3 вересня 2020 року, участь у якому взяли 25 учасників. Основними доповідачами були: голова Профспілки працівників АПК Світлана Самосуд, Голова Держводагентства Валентин Шліхта та представники від водогосподарських організацій Волинської, Дніпропетровської, Київської і Херсонської областей, керівники Київської, Херсонської та Черкаської обласних організацій профспілки та голова Кілійського райкому профспілки Одеської області.