Відверта розмова водогосподарників, водокористувачів та місцевих органів влади

опубліковано 06.08.2020 17:21

Голова Держводагентства Валентин Шліхта провів зустріч зі стейкхолдерами Херсонщини у форматі відкритого діалогу. Водогосподарники різних рівнів, водокористувачі, представники профспілки та місцевих органів влади долучилися до онлайн-конференції з головною метою – врегулювати конфліктні ситуації, пов’язані з реорганізацією міжрайонних управлінь водного господарства.
«Об’єднавши зусилля всіх дотичних до водних питань сторін – ми зможемо істотно підвищити престиж водогосподарської галузі», - зазначив Валентин Шліхта. Разом з тим, наголосив, що, як керівник водогосподарської галузі, буде вживати дієвих і рішучих заходів для забезпечення безперебійної роботи технологічних процесів водогосподарської інфраструктури, недопущення втрат державного майна та висококваліфікованих кадрів, які працюють безпосередньо на місцях.
«Соціальна відповідальність – це невід’ємна складова реформи водного сектору», - зазначив очільник Агентства, - і ми зробимо все можливе для дотримання необхідних соціальних гарантій для наших працівників. Саме тому напередодні було проведено зустріч з головою Профспілки працівників АПК Світланою Самосуд, під час якої було прийнято рішення про організацію найближчим часом круглого столу з зацікавленими сторонами. 
У свою чергу, присутні водокористувачі Херсонщини, такі як представники Всеукраїнської аграрної ради, ГС «Аграрний союз України», ПрАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл» акцентували увагу на конкретних питаннях виробничого характеру, а саме на необхідності модернізації насосних станцій, прозорому формуванні ціни на воду та ін.
Водокористувачі подякували Голові Агентства за надану можливість бути почутими та спільно обговорити гострі питання, пов’язані з подачею води на зрошення.
У результаті, Голова Держводагентства подякував всім за конструктивний діалог та зазначив, що отримав реальний зворотний зв'язок, який обов’язково врахує у подальшій роботі з управління водними ресурсами та водогосподарською інфраструктурою в цілому. Вкотре закликав присутніх до відкритості у взаємостосунках та запевнив у цілковитій готовності Держводагентства до конструктивного діалогу.