Відбулося онлайн-засідання басейнової ради річок Приазов’я

опубліковано 23.12.2020 14:53

Так, у ході засідання басейнової ради було обрано до складу ради нових, делегованих зацікавленими сторонами, членів ради замість тих, що вибули з певних причин, а також відбулися зміни у секретаріаті басейнової ради.
 
Крім того, членами басейнової ради розглянуто питання щодо розробки елементів Плану управління басейну річок Приазов’я у 2020 році та кроків на 2021 рік.
 
Про гідроморфологічний моніторинг масивів поверхневих вод річок Приазов’я проінформувала присутніх Тетяна Сорокіна – заступник начальника Запорізького обласного центру з гідрометеорології.
 
У свою чергу Інна Рибалко повідомила про екологічний стан р. Обіточна в межах Більмацького, Бердянського, Приморського районів Запорізької області та запропонувала направити листи до об’єднаних територіальних громад щодо виділення коштів на природоохоронні заходи, спрямовані на покращення стану річки, а також щодо взяття на баланс безхазяйних гідротехнічних споруд на водних об’єктах у басейні р. Обіточна.
 
На завершення засідання учасники визначилися із планом роботи басейнової ради на 2021 рік з урахуванням зауважень та пропозицій.