Валентин Шліхта проконтролював хід підготовки до зрошувального сезону

опубліковано 25.02.2021 10:30

Голова Державного агентства водних ресурсів України Валентин Шліхта особисто проконтролював хід підготовки до зрошувального сезону на Одещині.
 
В межах робочого візиту на південь України Валентин Шліхта оглянув Головну насосну станцію Нижньо-Дністровської зрошувальної системи. Наразі там повним ходом йде підготовка насосно-силового обладнання та трубопроводів до роботи в поливному сезоні 2021 року.
 
Попри те, що станція функціонує вже понад 50 років, колектив Дністровського міжрайонного управління водного господарства щорічно підтримує ГНС у працездатному стані.
 
Додамо, що з метою розширення та відновлення зрошувальної системи Держводагентство спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку впроваджує відповідний проєкт реконструкції Нижньо-Дністровської зрошувальної системи із залученням іноземних інвестицій. Цей проєкт буде пілотним у відновленні української зрошувальної системи в межах реалізації «Стратегії зрошення та водовідведення в Україні до 2030 року».
 
За результатами огляду Валентин Шліхта залишився задоволеним ходом підготовчих робіт та зауважив, що усі необхідні заходи будуть проведені своєчасно до початку поливного сезону.