Голова Держводагентства зустрівся з колективом Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю

опубліковано 26.02.2021 09:52

24 лютого Валентин Шліхта провів зустріч з колективом БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю та представниками водогосподарських організацій.
 
Голова Держводагентства обговорив з працівниками нагальні проблеми басейнового управління та відповів на усі питання, які найбільше хвилюють трудовий колектив. 
 
Насамперед учасники дискусії порушили проблему дотримання водного законодавства, зокрема господарської діяльності на прибережних захисних смугах водних об'єктів, розорювання яких призводить до замулення річок. 
 
Обговорення велося також навколо питань підготовки меліоративних систем до зрошувального сезону в регіоні, оплати праці робітникам та запуску четвертої сучасної лабораторії моніторингу якості води.
 
За результатами зустрічі були напрацьовані подальші кроки щодо реформування структури водогосподарських організацій Одеської області, підготовки до запуску в роботу лабораторії тощо.