Україна – США: конструктивний діалог – плани на майбутнє

опубліковано 10.07.2019 09:20

Фахівці Держводагентства на чолі з першим заступником Голови Агентства Михайлом Хорєвим провели робочу зустріч з американською делегацією. Від делегації США Держводагентство відвідали: Регіональний науковий радник і координатор Програми пріоритетних екосистем Еверглейдс, представник Геологічної служби США Ніколас Аумен, представник Офісу Міністерства внутрішніх справ у Іллінойсі Роман Фердінанд, економічний аналітик Посольства США в Україні Олександра Нестерчук.

Під час зустрічі Михайло Хорєв поінформував американських колег про український водний менеджмент та його регіональні особливості.

Разом з тим, присутні під час професійного діалогу домовилися про проведення у найближчому майбутньому семінару представниками США для українських водників у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства. Під час якого, американці поділяться своїм досвідом з працівниками водогосподарських організацій України щодо залучення професійних стейкхолдерів до управління водними ресурсами для досягнення ефективного водного менеджменту.

«Такий семінар був би цікавим та пізнавальним для українських водників, адже професійного досвіду забагато не буває» - зазначив Михайло Хорєв.