У фокусі обговорень – пріоритетні кроки з підготовки планів управління річковими басейнами

опубліковано 27.01.2022 13:03

Фахівці Державного агентства водних ресурсів України та водогосподарських організацій взяли участь у навчанні для профільних спеціалістів та державних службовців різних категорій за напрямком управління водними ресурсами з розробки планів управління річковим басейном.
 
Захід проводився Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.
 
Учасники навчального інтенсиву розглянули теми переліку програм (планів) для району річкового басейну чи суббасейну, їх зміст та проблеми, які передбачено розв’язати.
 
Зокрема, Марія Шпанчик, начальниця відділу моніторингу поверхневих вод та меліорованих земель Департаменту управління водними ресурсами Держводагентства, розповіла слухачам про механізми формування плану заходів, а також пріоритетні кроки на 2022 рік з підготовки проєктів планів управління річковими басейнами.
 
Друга частина семінару була присвячена звіту про інформування громадськості та громадське обговорення проєкту плану управління річковим басейном та стратегічної екологічної оцінки.
 
Як повідомляє Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства, слухачі курсу, які взяли участь в усіх запланованих конференціях та семінарах по цьому напрямку, мають можливість отримати сертифікати після успішної фінальної перевірки знань. Крім цього, держслужбовцям, які зареєструвалися через платформу НАДС, також буде зарахована відповідна кількість кредитів ЄКТС (для тих, хто пройшов повний курс навчання).