Тиждень Європи: Ігор Гопчак взяв участь у презентації Звіту за результатами проведення опитувань з метою оцінки спроможності виконання завдань щодо імплементації права ЄС в законодавство України

опубліковано 09.05.2023 15:12

Заступник Голови Держводагентства Ігор Гопчак взяв участь у презентації Звіту за результатами проведення опитувань з метою оцінки спроможності виконання завдань щодо імплементації права Європейського Союзу в законодавство України.
 
Захід пройшов в рамках відзначення Тижня Європи, організованого НАДС спільно з Вищою школою публічного управління та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки Західноукраїнського національного університету, Національної комісії зі стандартів державної мови, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Чернігівська політехніка» та Національного лісотехнічного університету України.
 
Учасники обговорили європейські орієнтири публічної служби України, адже набуття Україною статусу країни-кандидата на вступ до ЄС дало поштовх для переоцінки своїх можливостей і спроможності державного апарату в сфері ЄС.
 
Основним завданням в межах переговорів про вступ України до ЄС є повне приведення у відповідність законодавства до чинних норм права ЄС.
 
Узгодження законодавства України з нормативно-правовою базою ЄС у сфері управління водними ресурсами відбувається в рамках впровадження 6 Директив. Для Державного агентства водних ресурсів України першочерговим є впровадження Водної Рамкової Директиви та Паводкової Директиви.
 
Фото: НАДС