Стан справ у сфері охорони праці під контролем

опубліковано 15.01.2021 13:52

13 січня відбулося перше у 2021 році засідання комісії зі здійснення відомчого контролю за станом охорони праці Державного агентства водних ресурсів України.
 
Засідання проходило під головуванням Голови Держводагентства, голови комісії Валентина Шліхти.
 
У своєму виступі Валентин Шліхта наголосив: «У галузі водного господарства велика кількість об’єктів, які відносяться до небезпечних, тому підвищення якості управління охороною праці, забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці є нашим пріоритетом. Провідну роль в цій роботі має відігравати внутрішньовідомчій контроль. Також підкреслюю, що відповідальність щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці лежить на керівниках водогосподарських організацій». 
 
У свою чергу заступник голови комісії, завідувач сектору з охорони праці Держводагентства Ольга Лісовська доповіла про результати перевірки Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю та зосередила увагу на необхідності проведення атестації робочих місць, технічних оглядів, експертних обстежень устаткування підвищеної небезпеки, реєстрації у встановленому законодавством порядку декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, що надають право експлуатувати обладнання підвищеної небезпеки.
 
Галузевою комісією визначено стислі строки для усунення порушень, виявлених під час перевірки, та забезпечення належного функціонування системи управління охороною праці.
 
Зазначимо, що Держводагентство приділяє значну увагу охороні праці та вважає це одним із пріоритетів своєї діяльності.