28.02.2019 18:23
 Версія для друку

Прогноз повені – 2019

news-image
Члени Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ 28 лютого 2019 року обговорили на своєму засіданні прогноз повені 2019 року.
 
Зокрема, детально розглядали прогнозування водності Дніпра та Дністра у першій половині березня 2019 року.
 
Так, за прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у першій половині березня 2019 року очікується 95% від норми, а Дністра – 50% від норми.
 
На початку засідання присутніми було обговорено водогосподарську обстановку, яка склалася станом на сьогодні на каскаді дніпровських водосховищ, і встановлено, що 28 лютого наповнення каскаду дніпровських водосховищ складає понад 83%.
 
Представник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проінформував про якісний стан води у каскаді дніпровських водосховищ, який визнано задовільним.
 
Насамкінець члени Міжвідомчої комісії, врахувавши гідрометеорологічну і водогосподарську обстановки у басейні Дніпра, та гідрологічний прогноз на березень узгодили оптимальний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ  на першу половину березня 2019 року.
 
Крім того, для забезпечення водокористувачів на ділянці нижче Дністровського гідровузла, та для здійснення у квітні-травні еколого-репродукційного попуску Дністровське водосховище  працюватиме у режимі поступового наповнення.
 
Детальніше з інформацією щодо режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ у першій половині березня 2019 року можна ознайомитися на сайті Держводагентства за посиланням: https://bit.ly/2NzUK4t