Продовжуємо працювати над енергоефективністю водного сектору. Новий етап - адмінбудівля Держводагентства

опубліковано 04.05.2020 12:57

Для досягнення на 100% Цілі: енергоефективна водна сфера, не достатньо лише впроваджувати енергозбереження на гідротехнічних об’єктах України. Тому Держводагентство, розуміючи важливість запуску системи енергетичного менеджменту, продовжує підвищувати енергоефективність водної сфери. На черзі – адміністративна будівля Держводагентства.
Ми давно та плідно працюємо над впровадженням енергозберігаючих заходів як у всій водогосподарській сфері, так і в самому апараті.
 
Пропагуючи українцям екологічний спосіб життя, впровадження економії природних та енергетичних ресурсів, задля збереження природних багатств, Держводагентство має бути прикладом зеленого офісу, раціонального споживання ресурсів та заощадження бюджетних коштів на їх оплату.
 
Ми підійшли комплексно до вирішення цього нелегкого завдання, з мінімальними витратами людських та фінансових ресурсів – провели сертифікацію енергетичної ефективності адмінбудівлі Держводагентства.
 
І у результаті Держводагентство отримало ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СЕРТИФІКАТ БУДІВЛІ з чіткою і детальною інформацією про:
  • клас енергоефективності адмінбудівлі Держводагентства;
  • технічний стан та обсяги її енергоспоживання;
  • рекомендації щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі.
 
До речі, за даними Держенергоефективності, адмінбудівля Держводагентства серед 8 будівель ЦОВВ, які мають енергетичні сертифікати, займає 4 місце за основним показником енергоефективності будівлі – питомим споживанням енергії. Питоме споживання енергії будівлі Держводагентства складає 79,4 кВт год/тис.м3.
 
Що далі?
Отже цей енергоаудит дав можливість оцінити відповідність адмінбудівлі Агентства встановленим вимогам енергоефективності, а саме визначити конкретні причини неефективного енергоспоживання та отримати від професійного енергоаудитора перелік енергоефективних заходів з їх орієнтовними вартістю, строками окупності та очікуваною економію.
Маючи результати сертифікації, нам стало легше зорієнтуватись та вибрати першочергові кроки, які необхідно виконати для поліпшення технічного стану будівлі і збільшення терміну її ефективної експлуатації.
Ми чітко усвідомлюємо переваги таких заходів, адже вони позитивно впливають як на комфортний режим перебування наших фахівців в приміщеннях Держводагентства, так і на зменшення витрат енергоресурсів.
Отже, прогалини виявлені, рекомендації отримані, і вектор руху – визначений!