Про аудит меліорованих земель

опубліковано 06.11.2020 13:37

Голова Держводагентства Валентин Шліхта зустрівся з Головою Держгеокадастру Романом Лещенком для напрацювання шляхів проведення аудиту меліорованих земель.
 
Під час зустрічі обговорили деталі проведення аудиту меліорованих земель та інвентаризації меліоративних систем. Досягли згоди щодо необхідності публікації на публічній кадастровій карті відомостей щодо меліоративних систем, як зрошувальних, так і осушувальних з об’єктами інженерної інфраструктури. Крім цього, ці роботи будуть виконуватись в контексті впровадження національної інфраструктури геопросторових даних.
 
«Розробка такої геоінформаційної системи є актуальною і необхідною для водників, адже для фактичної реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року Держводагентству необхідно чітко визначити фактичні території, на яких проводиться гідротехнічна меліорація. Також потрібно визначити її територіальне розташування з прив’язкою до конкретних меліоративних систем», - зазначив Голова Держводагентства.
 
У свою чергу Голова Держгеокадастру Роман Лещенко закцентував що Держгеокадастр має відповідну матеріально-технічну базу та може долучитися до створення такої геоінформаційної системи.
 
У результаті прийняли рішення підготувати план спільних дій щодо реалізації даного проєкту.