Лабораторія моніторингу вод Східного регіону успішно виконує не лише державний моніторинг поверхневих вод, а й забезпечує впровадження регіональних аспектів моніторингу довкілля.
14 нових пунктів спостережень з’явились на карті моніторингу стану поверхневих вод, який виконують фахівці Лабораторії моніторингу вод Східного регіону.
Моніторингові пункти розташовані не тільки в басейні Сіверського Д
Державне агентство водних ресурсів України, як перший серед державних органів, який у 2018 році почав застосовувати ЕСКО-механізм для скорочення споживання електричної енергії, сподівається продовжити динамічний рух у сфері енергосервісу гідротехнічних об’єктів.
Як показує позитивний досвід, перші 4 енергосервісні договори на насосних станціях Херсонщини у 2019 році мають вже конкретні результа
Так, днями Михайло Хорєв взяв участь у засіданні робочої групи з питань безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах України при Секретаріаті Ради національної безпеки і оборони України.
Михайло Хорєв: «Останні роки в Україні були маловодними, й існує ймовірність виникнення водного дефіциту у басейнах деяких річок, які мають значне антропогенн
Продовжуємо щорічну традицію публікації антирейтингу водокористувачів – забруднювачів ТОП-100 за 2019 рік.
Нагадаємо, що цей перелік сформований на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2019 році.
До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають в природні водні об’єкти зворотні (стічні) в
Мама – найрідніша у світі людина, берегиня сім’ї, ідеальна для своєї дитини.
Привітайте сьогодні своїх матусь із цим святом!
Обніміть їх та скажіть, як любите і які вони важливі для вас!
З Днем матері, наші любі матусі!