КОНКУРС ДЛЯ АКТИВНОЇ МОЛОДІ «СТАНЬ АМБАСАДОРОМ БАСЕЙНУ ДНІСТРА»

опубліковано 18.05.2023 15:46

До Дня Дністра започатковуємо новий конкурс і новий почесний статус «Амбасадор басейну Дністра». Цей статус дозволить не лише втілити ідеї, а й протягом року активно долучатися до роботи Дністровського басейнового управління водних ресурсів, лабораторії моніторингу вод, Дністровської комісії тощо.
 
Організаторами конкурсу є: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, Дністровське БУВР спільно з проєктом ЄС EU4Environment ­– Водні ресурси та дані про навколишнє середовище.
 
До участі у конкурсі запрошуємо молодь віком від 16 до 25 років, яка мешкає в українській частині басейну Дністра, і має креативні ідеї, як допомогти рідному річковому басейну.
 
Як взяти участь?
 
  • заповніть анкету онлайн https://forms.gle/UngzK1W46LTw8KBD9
  • напишіть свою річну програму Амбасадора (мінімум три заходи, спрямовані на популяризацію та покращення стану басейну Дністра –також в гугл формі).
 
Важливо: для реалізації програми Амбасадора переможець конкурсу отримає мінігрант –15 000 грн від проєкту ЄС EU4Environment ­– Водні ресурси та дані про навколишнє середовище.
 
Крайній строк подачі заявок: 24 травня 2023 р., 23:00.
 
Урочисте призначення та нагородження першого Амбасадора відбудеться на День Дністра.
 
Тож чекаємо на ваші заявки.