20.05.2019 17:40
 Версія для друку

Ірина Овчаренко: «Україна крокує в унісон з ритмом роботи водогосподарників світу»

news-image

Повернувшись зі службового відрядження з Австралії, Голова Держводагентства Ірина Овчаренко поділилася набутими знаннями та досвідом з апаратом Агентства.

Робоча поїздка була присвячена навчанню-обміну GEF: IW LEARN та IRF між басейном річки Дністер та Басейновою адміністрацією Гоулберн Брокен.

«Ми маємо бути «адвокатом» водних ресурсів, завжди готовими до професійного спілкування з водокористувачами, місцевою владою, громадськістю, готовими до побудови партнерських стосунків із ними. Наш обов’язок мотивувати українців бережно поводитися з водоймами, роз’яснювати водну політику на простих практичних кроках», - наголошувала Ірина Овчаренко, звертаючи увагу фахівців Держводагентства на їх головну місію.

Завершуючи свій мотиваційний виступ, Ірина Овчаренко передала українським водникам від австралійських щирі вітання і творчий подарунок з басейнового управління Гоулберн Брокен.

Наостанок зазначила, що нам є чому повчитись у австралійських водників, адже у нас є багато чого спільного.

 

Як раніше анонсувало Держводагентство, 13 – 18 травня Голова Держводагентства Ірина Овчаренко перебувала у Австралії, де брала участь у навчанні-обміні GEF: IW LEARN та IRF між басейном річки Дністер та Басейновою адміністрацією Гоулберн Брокен.