Голова Держводагентства представив нового керівника РОВР у Волинській області

опубліковано 06.04.2021 14:53

Голова Держводагентства Валентин Шліхта в межах робочої поїздки до Луцька представив колективу Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області нового керівника Романа Євлікова. 
 
«Оновлення керівного складу водогосподарських організацій пов'язане з необхідністю впроваджувати нові підходи до управління водними ресурсами. Роман Леонідович має відповідні знання щодо сучасних методів управління і, я впевнений, він зможе якісно втілити їх на практиці», — зазначив Валентин Шліхта у розмові з колективом. 
 
При тому Голова Держводагентства відзначив високий рівень фахівців середньої ланки в галузі. Він зауважив, що в колективі регіонального офісу є велика кількість професіоналів, які утримують інфраструктуру в належному стані, особливо враховуючи недофінансування. 
 
На знайомстві також був присутній перший заступник Голови Волинської ОДА Мовенко Сергій Олександрович, який привітав Романа Леонідовича та запевнив у готовності до плідної співпраці.
 
Після офіційної частини відбулась робоча нарада, де керівники структурних підрозділів РОВР у Волинській області мали змогу поспілкуватись з Головою Держводагентства. Валентин Шліхта уважно вислухав їх пропозиції, відповів на усі питання та висловив сподівання щодо переходу на якісно новий рівень управління водними ресурсами в регіоні у зв'язку зі зміною керівництва.