30.08.2019 15:40
 Версія для друку

Енергосервіс у водному секторі набирає обертів: розширюємо географію

news-image

 

 

Раді повідомити, що Держводагентство збільшило кількість об’єктів, які є потенційними для інвестицій ЕСКО-компаній.

І сьогодні пропонуємо для інвестицій у водному секторі ще 14 об’єктів у Харківській та Херсонській областях.

Із докладним переліком та базовими рівнями споживання електричної енергії об’єктами, що визначені для проведення закупівлі енергосервісу, можна ознайомитися на сайті Держводагентства за посиланням: https://my.su/3653a.

Найближчим часом щодо усіх цих об’єктів буде оголошено процедуру закупівлі енергосервісу за системою ProZorro.

Але це не останні гарні новини, у водному секторі підписано 5-й енергосервісний договір, який реалізовуватиметься на насосній станції Градизької зрошувальної системи у Полтавський області. Детальніше із умовами договору можна ознайомитися за посиланням: https://my.su/v07h2

Нагадаємо, що Держводагентство вже реалізує 4 енергосервісні договори на насосних станціях у Херсонській області. Це пілотні проекти, у яких задіяні зрошувальні насосні станції.

Завдяки роботі нового обладнання (ще частково у тестовому режимі) станом на 1 липня вже зекономлено близько 560 тис.кіловат-годин електроенергії (16% від обсягу спожитої) на суму понад 1,4 млн.гривень.

Розрахункова економія електроенергії цими насосними станціями за результатами всього поливного сезону очікується не менше 1,2 млн.кіловат-годин електроенергії (20% від обсягу спожитої) на суму близько 3,1 млн.гривень.