Екопросвіта заради сталого розвитку: розпочато цикл навчальних семінарів

опубліковано 27.10.2021 09:04

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучилися до проведення циклу семінарів для освітян, працівників комунальних підприємств, управлінців органів місцевого самоврядування з питань охорони довкілля та сталого розвитку.
 
Перший семінар відбувся у конференц-залі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. Очно до заходу долучилися ті учасники, які мали сертифікат про вакцинацію. А формат онлайн-конференції дозволив розширити перелік доповідачів спікерами з Хмельниччини, Рівненщини та Київщини.
 
У ході навчального інтенсиву заступниця начальника відділу моніторингу вод Сіверсько-Донецького БУВР Наталія Білоцерківська розповіла слухачам про основні засади інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом та процес розроблення Плану управління річковим басейном Дону.
 
Тему водних ресурсів продовжила колега з Рівненщини, професор Національного університету водного господарства та природокористування Алла Прищепа, яка на прикладі річки Устя окреслила проблематику малих річок та зміну їх стану в зоні впливу урбосистем.
 
На антропогенному впливу на водні об’єкти акцентувала і заступниця голови ГО «Сіверський Донець – відродження» Юлія Киркач, наголошуючи на необхідності спільних зусиль у напрямі еколого-просвітницької роботи з населенням, насамперед, з юним поколінням. Приклади такої синергії дій з питань Екопросвіти молоді навела у своєму виступі також начальниця відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ВЦА Ольга Кудріна.
 
Більше цікавої інформації про обговорення читайте на сайті Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.