Дніпро - європейська річка

опубліковано 29.06.2017 17:06

29 червня 2017 року спільнота відзначала Міжнародний День Дніпра. Цього року Держводагентство разом з Дніпровським басейновим управлінням водних ресурсів проводили заходи із залученням учнівської та студентської молоді, тому що молодь це наше майбутнє і саме у їх свідомості треба плекати європейські цінності та підвищувати рівень обізнаності щодо поводження, збереження та відновлення водних ресурсів.

Захід відбувався у дитячому оздоровчому таборі «Карасик» (Київська область, Вишгородський район).
 
Запрошені на свято гості говорили про важливу роль водних ресурсів у житті людини, наголошували на їх збереженні та відновленні.
Зокрема, з привітальним словом виступила Голова Держводагентства Ірина Овчаренко. Звертаючись до дітей, акцентувала увагу на тому, що збереження водних ресурсів Дніпра – це справа кожного, зокрема, і всіх разом. Діти змалечку повинні навчатися берегти річку, не засмічувати її, розказувати іншим про основи збереження водних ресурсів.
 
Свою вітальну промову Ірина Овчаренко завершила врученням подарунків для дітей табору.
Голова Вишгородської райдержадміністрації Вячеслав Савенок також приїхав на свято не з пустими руками: дітям були подаровані ігрові набори та м’ячі.
Із завершальним словом виступив Віктор Вишневський. Він подарував дітям свою книжку «Ріка Дніпро». Це книга, яка розказує про найважливіші відомості про Дніпро від його витоку до гирла.
Також під час заходу дітям було продемонстровано навчально-пізнавальний фільм про Дніпро. Діти із захопленням дивилися фільм, задавали багато питань, на які відповідали Віктор Вишневський та Ольга Лисюк – начальник управління водних ресурсів Держводагентства.
 
Діти залучались до різних ігр, конкурсів, серед них було проведено конкурс малюнка на асфальті. Під час малювання діти висловлювали свої дитячі фантазії, якою, на їх думку, має бути найповноводніша річка європейського континенту – Дніпро.
Завершуючи свято, фахівцями Держводагентства було зроблено ще один цікавий подарунок дітям – розмалювання аквагримом.
Насамкінець організаторами висловлено щиру вдячність учнівській молоді за небайдужість, запропоновано долучатися до проведення екологічних акцій, присвячених водним ресурсам.