«Держводагентством вже зроблено вагомі кроки на шляху впровадження євростандартів в український водний менеджмент»

опубліковано 06.11.2019 17:53

Зазначив перший  заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв під час участі у Національному діалозі з водної політики в Україні: переваги європейських підходів до управління водними ресурсами в Україні.

«Нині вже втілилась в життя інституційна реформа басейнового принципу управління водними ресурсами, впроваджується новий європейський моніторинг якості вод, розроблено проєкт Закону України про заборону використання фосфатів у мийних засобах та напрацьовано реформу, яка перезавантажить водну галузь, зробить її ефективнішою та відкриє шлях для впровадження у водній сфері послуг з аутсорсингу», - наголосив Михайло Хорєв.  

Крім того, перший заступник Голови Держводагентства зазначив, що незважаючи на європейську допомогу Україна витрачає чимало бюджетних коштів на впровадження євростандартів в український водний менеджмент, але  незважаючи ні на що, Держводагентство і у подальшому розраховує на підтримку європейських донорів.

Зазначимо, що Національний діалог з водної політики в Україні: переваги європейських підходів до управління водними ресурсами в Україні триває з 5 по 6 листопада та організований проєктом Європейського Союзу EUWI+.