Держводагентство розвиває зв’язки з навчальними закладами України

опубліковано 08.02.2021 11:18

Одним з елементів стратегії розвитку водної галузі є підвищення якості кадрів. З цією метою Державне агентство водних ресурсів та його підвідомчі організації беруть участь у реалізації просвітницьких проєктів, комунікують зі студентами вищих навчальних закладів, проводять програми стажування молоді тощо.
 
До прикладу, нещодавно фахівці з Деснянського басейнового управління водних ресурсів зустрілися зі студентами четвертого курсу природничо-математичного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
 
Молоді люди звернулися до управління із запитом про надання інформації, необхідної їм для написання дипломних робіт, присвячених питанням водоресурсного потенціалу Чернігівської області, розвитку водної та вітрової ерозії на Чернігівщині та боротьби з її проявами.
 
Для глибшого опрацювання теми фахівці управління запросили студентів на зустріч (яка була проведена із дотриманням усіх карантинних вимог). У процесі спілкування спеціалісти надали необхідну для дослідження інформацію про річку Удай, її басейн, ознайомили гостей з паспортом цього водного об’єкта та обговорили питання, пов’язані з водними ресурсами Чернігівської області, загалом.
 
Наостанок колеги з Деснянського БУВР побажали студентам успіхів на захисті дипломних проєктів.