Держводагентство орієнтується на кращі європейські підходи у напрямку реалізації своїх основних функцій

опубліковано 25.03.2021 16:18

Перший заступник Голови Держводагентства Олексій Кузьменков взяв участь у нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної. Нарада передбачала обговорення питань щодо реалізації різними державними структурами пріоритетів у сфері європейської інтеграції.
 
Під час онлайн-зустрічі учасники обговорили підготовку до оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема додатків до неї, роботу над аналізом досягнення цілей Угоди, подальшу співпрацю з Парламентом щодо ухвалення законопроєктів з євроінтеграційної дорожньої карти, впровадження пріоритетних законів у сфері європейської інтеграції тощо.
 
Для Державного агентства водних ресурсів України участь у таких заходах є особливо важливою, адже Агентство ґрунтується на європейських підходах у напрямку реалізації своїх основних функцій — управління та використання поверхневих водних ресурсів та забезпечення водою населення та галузей економіки.
 
Головною метою діяльності Агентства є збереження доброго стану водних ресурсів, що є головною вимогою Водної Рамкової Директиви 2000/60/ЄС. Вона також передбачає перехід до інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом з урахуванням усіх факторів водних басейнів.