Держводагентство: Маємо вже 10 енергосервісних договорів у водній сфері

опубліковано 03.12.2019 10:04

Так, днями через систему «ProZorro» водниками Харківщини укладено із інвесторами два енергосервісні договори.
А саме, дев’ятий та десятий ЕСКО-контракти укладено Харківським міжрайонним управлінням водного господарства, завдяки чому планується модернізувати насосне обладнання на двох комплексах насосних станцій у Харківській області.
Очікувана річна економія електроенергії обох об’єктів – до 20%.
Строк дії енергосервісних договорів – понад 14 років.
Нагадаємо, що минулого року Держводагентство розпочало успішну реалізацію 4 енергосервісних договорів на насосних станціях Херсонщини.
І вже сьогодні маємо конкретні результати – завдяки роботі нового обладнання (ще частково у тестовому режимі) станом на 1 листопада вже зекономлено близько 1,2 млн.кіловат-годин електроенергії (17% від обсягу спожитої) на суму близько 3,2 млн.гривень.
У поточному році ми вирішили продовжити розпочату роботу та розширити географію впровадження у водогосподарській сфері ЕСКО-механізму.
Так, з початку року Держводагентством укладено ще 6 нових енергосервісних договорів на насосних станціях Київщини, Полтавщини, Харківщини та Херсонщини.
По 13-х процедурах закупівель пройшли аукціони та Держенергоефективності погодило істотні умови енергосервісних договорів.
У процесі процедури закупівлі енергосервісу ще 11 об’єктів у Запорізькій та Херсонській областях.
Із докладним переліком та базовими рівнями споживання електричної енергії об’єктами, що визначені для проведення закупівлі енергосервісу, можна ознайомитися на сайті Держводагентства за посиланням: https://cutt.ly/iwnEFSX