День захисту дітей разом із Сіверсько-Донецьким БУВР

опубліковано 02.06.2021 09:00

Учора, в Міжнародний день захисту дітей фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів зустрічались із переможцями та призерами щорічного творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді».
 
Юні художники і фотографи, літератори та дослідники запрошувались до управління по черзі протягом дня із дотриманням усіх карантинних вимог.
 
Заслужені нагороди талановитій молоді Придінців’я урочисто вручали начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук та заступник начальника відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Наталія Білоцерківська. Чудові подарунки в ЕКОстилі для молодого покоління ЕКОсвідомих українців надали Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.
 
Зазначимо, що вручення нагород на цьому не завершується. Всі конкурсанти, відзначені журі, отримають свої дипломи та пам’ятні подарунки.  А найвиразніші творчі роботи вже увійшли до тематичного альманаху «Ми пишемо ЧОРНИМ по СИНЬОМУ…».
 
Малюнок, що став обличчям збірки творчих доробків молоді на тему збереження водних ресурсів на сході України, кілька днів тому юна учасниця конкурсу подарувала Генеральному секретарю ОБСЄ пані Хельзі Марії Шмід, яка 29 травня побувала з робочим візитом у Сіверсько-Донецькому БУВР.
 
*За матеріалами Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів