Дайджест новин від водогосподарських організацій

опубліковано 16.04.2021 10:30

Традиційно у п’ятницю підбиваємо тижневі підсумки. Сьогоднішня добірка публікацій присвячена діяльності водогосподарських організацій, адже робочий тиждень у них минає доволі насичено.
 
Зокрема, у регіонах відбулась низка екоакцій, присвячених Всесвітньому екологічному проєкту «Озеленення планети» та прийдешньому Дню довкілля.
 
Ми вже писали про те, що фахівці Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області спільно з представниками Луцької міської ради та громадської організації «Джерело життя» висадили кілька десятків саджанців глоду та гінкго у сквері «Меморіалу Вічної Слави» в м. Луцьк.
 
Колеги з Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса також взяли участь у Всесвітній екологічній акції «Озеленення планети» й висадили 30 саджанців дерев на Красному полі, що на Закарпатті.
 
На Сумщині працівники Клевенської та Кролевецької експлуатаційних дільниць  долучились до щорічної всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Відтак було проведено прибирання дамби та ділянки прибережної захисної смуги ставка в с. Новослобідське Конотопського району від побутового сміття та прибрано прибережні території вдовж  р. Свидня (в межах м. Кролевець Конотопського району Сумської області) та р. Шостка (в межах м. Шостка Сумської області). 
 
Схожу акцію провели і представники Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області. З нагоди Дня довкілля, в парку «Топільче» у Тернополі водники прибрали від сміття прибережну захисну смугу річки Серет.
 
Втім, не лише екологічними акціями відзначився тиждень. Зокрема у Херсонській області було відкрито головну споруду Олександрівського магістрального каналу для заповнення водою, фахівці БУВР річки Тиса взяли участь у Робочій зустрічі експертів в межах впровадження проєкту «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур» SAFETISZA, представники РОВР у Черкаській області провели кущову нараду  з водокористувачами  підготовки Чорнявської та Топилівської зрошувальних систем  до роботи в зрошувальному сезоні поточного року.