60 років з Дня заснування Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів

опубліковано 02.02.2021 16:09

Сьогодні виповнюється 60 років з Дня заснування Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. Протягом шести десятиліть фахівці тут сумлінно виконують своє основне завдання зі збереження доброго стану водних ресурсів та забезпечення населення і галузей економіки водою, ведуть активну роботу щодо покращення екологічної ситуації в суббасейнах Сіверського Дінця та нижнього Дону на території Харківської, Донецької й Луганської областей.
 
До слова, саме басейн Сіверського Дінця відіграв важливу роль у впровадженні європейських підходів до моніторингу вод в Україні. Тут уперше серед річкових басейнів України було розпочато виконання діагностичного моніторингу за новим законодавством та європейськими вимогами.
 
Голова Держводагентства Валентин Шліхта щиро вітає колег з ювілеєм:
 
«Історію управління створюють фахівці, які протягом цих років передавали знання та вміння, забезпечуючи неперервність у формуванні професійного потенціалу, щоб і сьогодні на сучасному етапі гідно виконувати державні функції з управління водними ресурсами вже за європейськими стандартами.
 
Щиро вдячний усім, хто присвячує свої сили, знання та вміння збереженню водних ресурсів Сходу України. Бажаю подальших професійних звершень на благо водної сфери заради процвітання нашої Держави!»