12-те засідання Постійної українсько-баварської робочої комісії

опубліковано 12.10.2021 10:53

Директор департаменту управління водними ресурсами Ігор Ковальов взяв участь у 12-му засіданні Постійної українсько-баварської робочої комісії.
 
Комісія складається з шести робочих груп, а її результатом має стати збільшення кількості спільних проєктів — зокрема, проведення у 2022 році міжмуніципального форуму з мерами України та Баварії, йдеться на офіційному сайті Міністерства розвитку громад та територій.
 
«Ми зацікавлені, аби українсько-баварські відносини продовжували динамічно розвиватися. На сьогодні вже досягнуті домовленості щодо старту двосторонньої співпраці у сферах водню та водневих технологій, цифровізації, регіонального та муніципального розвитку. Я підтверджую прагнення України й надалі реалізовувати розвиткові проєкти з баварською стороною», — підкреслив співголова Комісії Міністр Олексій Чернишов.
 
«Мені дуже приємно відкривати 12-те засідання Постійної українсько-баварської робочої комісії у якості нової співголови. За останні роки Україна продемонструвала надзвичайну готовність до реформ. Ми пишаємось нашим майже 30-річним партнерством. Плануємо й надалі розширювати напрями співпраці», – зазначила Державний міністр європейських та міжнародних справ Баварії Мелані Хумль.
 
Домовлено, що співробітництво йтиме по 6 ключових напрямах:
 
  • економіка та інвестиції;
  • наукове співробітництво;
  • сільське господарство, продовольство, лісівництво;
  • водневі технології;
  • юстиція, безпека та правоохоронні органи;
  • міжрегіональне співробітництво.
 
Сторони підписали Спільну заяву про основні напрями партнерського співробітництва.
 
Довідково:
 
Постійна українсько-баварська робоча комісія була створена для координації двосторонньої діяльності на міжурядовому рівні. Комісія складається зі спільних робочих груп. Засідання проводяться кожні 2 роки, під час них затверджується Робоча програма на наступний дворічний період.