XVIII Міжнародна спеціалізована виставка AQUA Ukraine – 2020

опубліковано 10.11.2020 16:41

Сьогодні стартувала XVIII Міжнародна спеціалізована виставка AQUA Ukraine – 2020, яка традиційно щороку включає різноманітні заходи для широкого кола фахівців з водних питань.
 
Цьогоріч, враховуючи карантинні обмеження через COVID-19, формат виставки звісно змінився, але Держводагентство, з дотриманням усіх карантинних вимог, долучилося до участі.
 
Зокрема, відвідувачам виставки представлено стенд Агентства, який охоплює основні напрямки діяльності водогосподарської галузі. Разом з тим, експозиція Агентства містить змістовні інформаційні буклети про діяльність водогосподарських організацій у кожному регіоні країни. Разом з тим, представлено відеоматеріали про пріоритети водної політики, екологічні заходи у водній сфері та інше.
 
AQUA Ukraine – це традиційний потужний історичний майданчик для міжнародного діалогу про актуальні тенденції у водогосподарській галузі протягом останніх 17 років.
 
Сподіваємося, що цьогорічні обмеження, у зв’язку з карантинними заходами, залишаться лише своєрідними спогадами 2020 року. І наступного року AQUA Ukraine знову запрацює на повну потужність та об’єднуватиме під своїм дахом провідних експертів-водників, екологів, науковців, представників бізнесу, міжнародних організацій, галузевих міністерств та інших представників, які професійно пов’язані з водою.
 
Нагадаємо, що AQUA Ukraine2020 проходить у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) та триватиме з 10 по 12 листопада 2020 року.