«Fish Business Ukraine» відкриває нові можливості співпраці для водників та рибників

опубліковано 21.11.2019 17:17

Цими днями Держводагентство бере участь у міжнародній виставці-форумі рибної індустрії та риболовного хобі «Fish Business Ukraine 2019».
Зокрема, водна сфера на виставці представлена експозицією Держводагентства із численними роздатковими матеріалами, ролл апами про новий водний менеджмент та цікавими відео про водну галузь.
Варто зазначити, що Fish Business Ukraine триватиме 3 дні та матиме декілька  форматів для різних цільових аудиторій.
Сьогодні, наприклад, фахівці Держводагентства взяли участь у відкритті виставки та у Міжнародному бізнес-форумі.
Так, Ольга Лисюк та Валерій Бабчук відвідали панельну дискусію «Регулювання і контроль», де поспілкувалися із учасниками заходу на тему впровадження європейських вимог у водний менеджмент України, отримання електронного дозволу на спецводокористування, про оренду водних об’єктів та встановлення режимів їх роботи та про розробку елементів Планів управління річковим басейном.
Нагадаємо, що захід триватиме з 21 по 23 листопада 2019 року на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза».
Так що поспішайте, якщо хочете ознайомитися із сучасними інноваціями та технологіями в галузі рибного господарства та промисловості, рекреаційного рибальства та інше.
Також у рамках виставки буде працювати гастрономічний фестиваль «Рибне місце», де всі бажаючі зможуть скуштувати різноманітні види риби та морепродуктів.